Кількість
|
Вартість
|
||
|
Фарби художні
Щоб створити картину, художник використовує різні засоби — олівці, туш, фарби. Художні стилі передбачають широке розмаїття технік живопису, навчитися яким можна, якщо у вас є бажання і необхідні атрибути.
Фарби художні – найбільш поширений вид матеріалів, актуальних і для досвідчених майстрів, і для тих, хто тільки вчиться малювати. Маючи полотно, пензлі і набір хороших фарб (акварелі, олійних, гуаші і т.д.) можна зобразити все, що вас оточує і на що багата ваша фантазія.
Перш ніж купити художні фарби, важливо розібратися з їх особливостями, оскільки не всі матеріали для малювання однакові, а підходять не всім полотнам.
Акварель
Ці фарби знають всі з самого дитинства. Не знаємо, чи замислювалися ви коли-небудь, але половина цього слова — « аква » означає вода. Тобто, вони водяні. Такі фарби для художника підійдуть, якщо потрібно щось намалювати на папері або картоні. Акварель абсолютно екологічна і безпечна, тому її використовують в навчальних закладах, починаючи з дитячих садків.
Плюси — легко змішуються, швидко сохнуть. Малювати можна портрети, натюрморти, пейзажі.
Гуаш
Гуашові фарби щільні за структурою, а кольори насичені і яскраві. А після висихання вони стають ще більш матовими. Часто їх використовують для того, щоб прибрати з картини будь-які огріхи або там, де потрібно перекрити світлий тон темнішим.
До речі, такі фарби для художників купити можна трьох видів: художні гуашеві фарби (вони відмінно підійдуть для картин), плакатні і дитячі (без токсичних матеріалів і для щільного паперу).
Перед початком не забудьте розвести фарби водою. Іноді в них ще додають столярний клей.
Акрилові
Фарби для художника-професіонала. Вони підходять для того, щоб фарбувати майже будь-який матеріал (тканину, метал, дерево і багато чого ще). Але і по папері акриловими фарбами теж можна малювати. Структура теж може бути найрізноманітніша. Перед використанням потрібно використовувати особливий розчинник.
Олійні
Такі фарби для художників з'явилися вже кілька століть тому. Їх почали використовувати з 16 століття, так що це один з класичних варіантів. Але щоб з ними працювати, обов'язково потрібно докупити палітру, якісні пензлі, мольберт і розчинники. Малювати можна на полотні, картоні, папері з ґрунтовкою. Кольори яскраві, текстура щільна. А ще, картини будуть зберігатися дуже довго.